İŞ ORTAĞIMIZ OLMAK İSTEMEZ MİSİNİZ?

Manisa-Salihli Bintepeler mevkiinde bulunan arazilerimizde permakültür tasarımı ve ekolojik tarım uygulamaları ile üretim yapıyoruz. Tertemiz bir doğada, kimyasal, suni gübre kullanmadan, yerel çeşit atalık tohumlarımızla özel bir üretim modeline sahibiz. Doğayı çok seviyoruz ve nesiller boyu korumak istiyoruz.

 

Günümüzde doğal ve sağlıklı beslenme konusunda bilinç gittikçe artmaya başladı. Bu alanda ürün yetiştirici ve işleyicilerinin sayısı da oldukça fazla değil, ürün ihtiyacı ise giderek artmakta.

 

Bizim ürünlerimizi kullanan tüm müşterilerimiz son derece memnun kalmakta ve sürekli müşterimiz haline gelerek etraflarına da tavsiye etmekteler. 

 

Kalitesi, lezzeti ve müşteri sadakati ile satışlarından çok memnun kalacağınız ürünlerimizi satmak veya dağıtmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Memnune ürünlerinin satışına aracılık etmek, bereketli Anadolu topraklarının temiz, atalık tohumlarımızın daim kalması için manevi olarak da keyif duyacağınız bir iş birliğidir.


 

 

SATIŞ NOKTAMIZ OLUN

Mağazanızda ilgi çekecek içerik konsepti, raflarınızda çok şık duracak ambalajları ile müşterilerinizin memnuniyetini artıracaksınız.

Ürünlerimizi toptan alıp satmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Toptan fiyat listelerimizi ve çalışma koşullarımızı gönderelim.

 

SATIŞ TEMSİLCİMİZ OLUN

Memnune ürünlerini yaşadığınız bölgede veya internet sitenizde satmak, toptan satışlar için aracılık etmek, kendinize ek gelir ve iş kolu oluşturmak isterseniz bizi arayın.

Bayilik ve distribütörlük için özel anlaşmalar yapabilir, benzersiz ürünlerimizle portföyünüzü zenginleştirebilirsiniz.


[email protected]

0216 308 00 18